Co prawda prawo nie nakazuje przedsiębiorcom posiadania pieczątki firmowej, jednak mimo to większość z nich posiada ten niepozorny gadżet. Pieczątka nie tylko podnosi wiarygodność firmy, ale także pozwala pracownikom na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Dlaczego jeszcze dobrze zdecydować się na to akcesorium?

Zalety posiadania pieczątki firmowej

Najważniejszym atutem jest posiadania stempla jest oczywiście oszczędność czasu. W większości firm konieczne jest codzienne uzupełnianie wszelkich formularzy. Dzięki pieczątce nie ma konieczności każdorazowego wpisywania danych takich jak nazwa firmy czy REGON, gdyż te informacje znajdują się na stemplu. Tutaj możesz wyrobić własną https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/pieczatki.

pieczątki dla firm kraków

Nie da się ukryć, że pieczątki Kraków pomagają też budować wiarygodność firmy. Większość klientów, ale także urzędów, uważa przedsiębiorstwo posiadające pieczątkę za godne zaufania. Dodatkowo dane umieszczone na pieczątce pozwalają kontrahentom na szybkie znalezienie danych kontaktowych firmy, z którą współpracują (jak choćby maila czy numeru telefonu), dzięki czemu klient nie traci czasu na szukanie takich informacji w internecie.

Gdzie wyrobić pieczątkę?

Zlecenie wyrobienia pieczątki można złożyć w większości pracowni poligraficznych oraz w drukarniach. Koszt wyrobienia stempla nie jest wysoki, waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Można zamówić nie tylko pieczątki dla firm Kraków, lecz także imienne czy kieszonkowe. Wiedząc jak dużo korzyści przynosi posiadanie stempli, warto zdecydować się na ich zamówienie.