Na rynku znajdziemy mnóstwo gadżetów reklamowych. Jedne z nich od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, inne niemal od razu popadają w zapomnienie. Na które z nich postawić? Oto kilka praktycznych wskazówek, dla każdego przedsiębiorcy.

Ekologiczny sposób na reklamę

torba z własnym nadrukiem

Od kilku lat społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome. Chętnie wybieramy produkty, które są nie tylko tanie, ale też przyjazne dla naszego środowiska naturalnego. Dlatego świetnymi gadżetami reklamowymi są torby bawełniane z napisami. Sprawdzają się w wielkich korporacjach, jak i małych rodzinnych firmach. Torba z własnym nadrukiem, to idealny prezent dla potencjalnych kontrahentów czy klientów.

Dlaczego warto postawić właśnie na torby?

Jak wcześniej wspominano świetnie wpisują się w bardzo modny w ostatnich latach trend eko. Dodatkowo są trwałe, dlatego będą z obdarowaną osobą zdecydowanie dłużej niż długopis czy smycz do kluczy. Takie tanie gadżety reklamowe błyskawicznie lądują w koszu, a więc są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Torba płócienna z nadrukiem może też powodzeniem spełniać rolę wizytówki. Wystarczy, że wydrukujemy na niej nasze logo oraz dane teleadresowe. Pamiętajmy jednak żeby nie przesadzać z ilością danych. W innym przypadku informacje nadrukowane na staną się nieczytelne. W tym przypadku mniej znaczy zdecydowanie więcej. Czasami wystarczy logo czy oryginalne hasło reklamowe, które zaciekawi potencjalnych klientów.