Kartka na 18 urodziny wykonana samodzielnie to naprawdę doskonały pomysł. Pytanie jednak pozostaje – jak w zasadzie ją wykonać? Poniżej przedstawione zostaną najważniejsze porady w tym zakresie.

Krok pierwszy – bez limitów, bez ograniczeń

https://www.twojakartka.pl/kartki-urodzinowe/kartki-na-18-urodziny/

Przede wszystkim pamiętać należy, że takie kartki na 18 urodziny wykonywane własnoręcznie nie mają być przedmiotem sztuki użytkowej, ani nie muszą wcale zawisnąć na wystawie. Słowem – zupełnie nie muszą być doskonałe. Warto w tym momencie zaznaczyć, że nawet zabawniej będzie, jeśli zupełnie nie będą doskonałe.

Co więcej – nie trzeba się ograniczać do jednego rodzaju materiału i do konwencjonalnych mazaków, flamastrów czy kredek. Dzisiaj naprawdę można robić kartki, z czego tylko nam się chce i w czym czujemy się dobrze. W końcu, czy ktoś powiedział, że kartka nie może być wykonana z origami? Albo że nie może być wyryta w drewnie? Albo że nie może być ciekawą fotografią? Warto jeszcze dodać, że taka zabawa różnymi stylami doskonale poprawia także nasze myślenie i wyobraźnię.

Krok drugi – tutoriale i filmiki

No właśnie – dzisiaj internet to kopalnia możliwości i warto z niej korzystać. Dlatego też warto sprawdzić różne kanały, odkryć, jakie są możliwości dodatkowego działania, sprawdzić, co można w zasadzie zrobić. Przy okazji warto dodać ponownie – będzie to naprawdę świetna zabawa a wykonywanie takich kartek będzie jak powrót do dzieciństwa i radości.