Dawniej Ludzie bardzo często wysyłali do siebie pocztówki czy kartki z różnych okazji. Ten niezwykle sympatyczny i miły gest niestety od trochę w niepamięć. Dzisiaj wygrywa to, co szybkie i proste. Zamiast listów wysyła się zatem e-maile, a zamiast pocztówek MMS ze swoim zdjęciem na przykład w podróży. Może jednak warto wrócić do tradycji? Kartka wysłana na przykład z okazji urodzin na pewno sprawi ogromną radość każdemu jubilatowi.

kartki na 18 urodziny

Piękne kartki na 18 urodziny

Urodzinowe kartki z okazji 18 urodzin z twojakartka wykonane na przykład metodą scrapbookingu lub akwareli to naprawdę małe dzieła sztuki, które czasami aż chce się oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. Otrzymanie listu z taką kartkę w środku wywołuje uśmiech radości. To dzisiaj tak rzadko spotykane. Takie kartki można wysłać na przykład do przyjaciółki, mamy lub siostry. Ich stylistyka jest odrobinę romantyczna lub vintage. Warto zwrócić uwagę na jakość papieru, z którego są wykonane, a także na dołączoną kopertę. Całość powinna tworzyć piękną i spójną całość.

Urodzinowe kartki z okazji roczku

Roczek to bardzo dużo wydarzenie w życiu każdej rodziny. W Polsce celebruje się pierwsze urodziny dziecka i bardzo często zaprasza nie tylko rodzinę, ale też przyjaciół i znajomych. Nawet dla takich maluszków tworzy się piękną papeteria i kartki, które zachwycają detalami i pięknym sposobem wykonania. Najczęściej utrzymane są w pastelowej kolorystyce nawiązującej do konkretnej płci, a zatem w różu lub w szarościach i niebieskościach. Są subtelne i bardzo delikatne i naprawdę cieszą oczy – oczywiście głównie rodziców.