W różnych firmach czy zakłada w pracy funkcjonują różne tradycje dotyczące obchodzenia tak ważnych uroczystości jak na przykład urodziny. Czasem grono pracowników hucznie ze sobą świętuje w godzinach wieczornych po zakończeniu dnia pracy, innym razem zwyczajowo po prostu zaprasza się kolegów i koleżanki na kawę i ciasto, serwowane w ramach przerwy śniadaniowej. Bez względu na rozmach tego wydarzenia, dla jubilata warto zawsze przygotować jakąś drobną niespodziankę. Piękne kartki na 40 urodziny będą doskonałym uzupełnieniem drobnego prezentu.

Ręcznie robione kartki na 40 urodziny

kartki na 40 urodziny

Wszelkie papierowe akcesoria ręcznie robione zawsze zyskują i prezentują się po prostu lepiej niż te, które są hurtowo drukowane przez drukarnię. Można zatem kupić kartki u jakiegoś rękodzielnika zajmującego się właśnie pracą w papierze. Doskonale prezentują się na przykład te wykonane metodą scrapbookingu, która jest bardzo efektowna i miła dla oka. Takie akcesoria papiernicze to bardzo często prawdziwe małe dzieła sztuki, które z przyjemnością zatrzymuje się na pamiątkę. Tu też można kupić kartki.

Jaki prezent podarować na urodziny znajomego w pracy

Prezenty darowane znajomym w pracy najlepiej kupować w ramach upominku składkowego od całego grona współpracowników. Dzięki temu składając się po dosłownie kilka złotych, można zebrać większą kwotę, za którą następnie uda się kupić jakiś drobny upominek na przykład w postaci bonu czy karty podarunkowej. Taki prezent zwykle każdemu sprawia przyjemność, bo umożliwia wybranie samodzielnie rzeczy, która będzie najbardziej przydatna.