Ulotki to ciekawa forma reklamy, która tak naprawdę nie wymaga dużych wkładów finansowych. Jest nieporównywalnie tańsza od reklam w telewizji, banerów internetowych czy też reklam prasowych. Co ważne – dobra ulotka potrafi dotrzeć do wielu odbiorców. Wystarczy odpowiednio ją zaprojektować i zwrócić uwagę na pewne aspekty. Jakie? Odpowiedź poniżej.

Ulotki Kraków – gdzie je zamówić?

ulotki kraków

Ulotki Kraków muszą być naprawdę bardzo dobrze wykonane, gdyż konkurencja na rynku jest niesamowicie duża. Firmy prześcigają się bowiem w wymyślaniu nowych wzorów, kolorów i kształtów ulotek, które sprawią, że klient zainteresuje się danym towarem lub usługą. Takie ulotki (https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/ulotki/)najlepiej zamawiać u profesjonalistów czyli w biurach reklamowych lub w drukarniach, które od A do Z tworzą tego typu asortyment. Powierzając to zlecenie fachowcom możemy liczyć na pomysłowe hasła, ciekawy projekt, chwytliwą grafikę oraz ciekawy efekt końcowy.

Ile kosztują ulotki?

Jak się okazuje zamówienie ulotek wcale nie jest drogim przedsięwzięciem. Wiele firm wykonuje 3000 – 4000 ulotek w cenie od około 80 do 120 zł. Oczywiście na cenę końcową składa się wiele czynników takich jak np.: rozmiar ulotki (standardowy i ekonomiczny to: 105 mm x 148 mm), jej kształt (kwadratowy, prostokątny, owalny, harmonijka), ilość zawartej w niej treści, grafiki i inne. Warto dodać, że im więcej ulotek zamawiamy tym bardziej się to opłaca. Większa ilość takiego asortymentu ma szansę trafić do potencjalnych odbiorców.